Polecamy do przeczytania

Komentarz jednego z naszych czytelników. Sądzimy, że jest godny polecenia:

„Cześć, przygotowałem tekst o propagandzie antyegipskiej. Jeśli jesteś w stanie o nim wspomnieć na swoim blogu, to będę wdzięczny ;-)”

http://okiemturysty.pl/porady/w-egipcie-bezpieczniej-niz-myslisz/

5 Komentarze

 1. Zawiadomiłem ABW aby przyjrzała się waszej działalności, czy przypadkiem nie jesteście naganiaczami młodych polskich dziewczyn w ręce egipskich gangów handlujących żywym towarem.
  z poważaniem
  Podkomisarz Waldemar Wilkołek

  • Jaka niezwykła czujność ze strony pana komisarza, ale wiem na pewno, że w tej chwili głównie ABW i inne służby czytają naszego bloga. Sama podawałam naszym miejscowym:) funkcjonariuszom adres do bloga i rozmawiałam osobiście, więc nie udało się Panu nas faktem doniesienia przestraszyć.
   Pozdrawiamy i życzymy bardziej udanych działań zawodowych.

 2. Cóż kochane Panie…Jaki komentarz pana Waldemara Wilkołek…taki i mózg.
  Jeśli ktoś coś tam wybiórczo przeczyta… taki komentarz wstawia. A temu Panu radzę przeczytać całego bloga i książkę „Księżyc zza Nikabu”…warto…polecam.
  Pozdrawiam serdecznie…Marysia

 3. Co do tej całej sytuacji z Egiptem w tle,to moim zdaniem jest to wręcz histeria pomieszana ze ordynarnym szczuciem na muzułmanów i Arabów.I piszę to jako facet,który nie pała miłością do muzułmanów (tak islamofobia to moje drugie imie),ale i ja widzę że to co się dzieje przechodzi wszelkie pojęcie.Nagle multum ludzi oszalało jakby nigdzie indziej na świecie jakiś Polak albo Polka nie dostali w przysłowiowy cymbał a chociażby w Wielkiej Brytanii zdarza się to nader często.Tak jakby w Polsce czy Australii czy gdziekolwiek indziej kobiety nie były gwałcone i mordowane…ech ogólnie to szczerze nie wiem gdzie ta cała szczujnia nas na muzułmanów i muzułmanów na nas doprowadzi,ale na pewno nie będzie to nic dobrego.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.